Beschrijving
De Naimi Woodking Leather Hookah Hose is een luxe shishaslang waarin vakmanschap, stijl en duurzaamheid perfect samenkomen. Dit model is een van de populairste slangen uit de Naimi-collectie en staat bekend om zijn elegante uitstraling en hoogwaardige materialen. Voor liefhebbers die waarde hechten aan een authentieke rookervaring en duurzame kwaliteit, is de Woodking een absolute must-have.
Het handvat is gemaakt van ovengedroogd beukenhout. Dit proces helpt scheurvorming te voorkomen en zorgt voor een bijzonder lange levensduur. De metalen verstevigingen aan de uiteinden geven de slang een luxe uitstraling en beschermen het hout tegen scheuren en beschadigingen. Ook de aansluitstukken zijn van metaal, waardoor de slang extra stevig en luxe aanvoelt.
Wat de Naimi Woodking echt bijzonder maakt, is het hoogwaardige geitenleer. Dit natuurlijke materiaal staat bekend om zijn vermogen om aroma’s vast te houden, wat bij elke sessie zorgt voor een rijkere en intensere smaakbeleving. Ideaal voor rokers die hun slang uitsluitend voor één smaak gebruiken en alles uit hun tabak willen halen. Aan de binnenkant is natuurlijke pasta gebruikt in plaats van synthetische lijm, zodat je ook bij het eerste gebruik geen chemische nasmaak ervaart.
Protip: Gebruik deze slang steeds voor dezelfde smaak om optimaal te profiteren van het aroma-effect. Vervang de slang als je vaak tussen smaken wisselt. Zo blijft de rookervaring altijd puur.
Met zijn combinatie van hout, leer en metalen accenten is de Naimi Woodking Leather Hookah Hose een stijlvolle aanvulling op elke premium shisha-opstelling. Een tijdloos ontwerp dat zowel functioneel als visueel indruk maakt.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.